Filip Kovář

Systém práce

Úvodní schůzka

Na úvodní schůzce se seznámíme, probereme postoje a hodnoty, Vaše potřeby, požadavky, očekávání a cíle, ke kterým budeme společně nadále hledat tu nejlepší cestu. Nutno dodat, že veškeré schůzky jsou důvěrné, dle etického kodexu a GDPR.

Analýza

Nejdůležitější částí celého procesu je analýza, ve které spolu projdeme vaši aktuální situaci, konkrétně stanovíme cíle kterých budeme dosahovat. Analýzu je třeba udělat velice pečlivě. Čím důkladnější analýza je, tím lépe mohu připravit návrhy k dosažení vašich cílů.

Představení návrhů a vysvětlení strategie a řešení

Společně projdeme konkrétní kroky, jak Vašich cílů dosáhneme, např. zajištění životní situace a majetku, nového bydlení, investiční plány a pod. Budeme mít dostatek prostoru na podrobné vysvětlení všech návrhů a zodpovězení Vašich dotazů. Prosím nebojte se mě na cokoliv zeptat, mým úkolem je vše Vám dostatečně vysvětlit, tak aby jste pro Vaše rozhodnutí měli všechny potřebné informace.

Administrativa a organizace

Všechny organizace vyžadují nutnou administrativu, kterou z většinové části vyřídím za Vás. Poté Vám předám úhledně seřazený šanon, buď v papírové a nebo elektronické podobě, dle Vaší preference.

Následná péče

Následná péče spočívá v pravidelném setkáváni se, dle potřeb. Může to být v pravidelných intervalech, např. jednou za rok kde spolu projdeme zda je vše v pořádku a jak se daří např. vašim investicím. Nebo častěji, to když budete potřebovat pomoci s něčím dalším, změní se vaše životní situace a nebo Vás budu kontaktovat já, např. ohledně možnosti využít nějaké akce a slevy. ⁃ Jednoduše se stanu Vaším „pařťákem pro všechno“ 🙂

Recenze

Filipa jsem poznal přibližně před 5. lety, kdy mi ho doporučil můj bratr. Od té doby mi pomohl uspořádat mé finanční portfólio a zabezpečení ať majetku nebo osobní pojištění. Vždy se na něj můžu obrátit s jakýmkoliv dotazem a vždy vyslechne a poradí. Můžu jen doporučit.
Lukáš
Když jsem po škole nastoupila do práce, potřebovala jsem pomoct s pojištěním a nastavením finančního plánu. Věděla jsem, že Filip dělá ve financích a že byl vždy milý a ochotný poradit. Finance s ním řeším již 4 roky a moc ráda ho doporučuji i známým.
Monika